www.Dracidoupe.cz


Galerie


Srub
Srub
Autor: Dormon
Přidáno: 0:03:32 05.04.2010

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 10
Ikonka uživatele Christien    [pošta] NEW     18:27:05 23.02.2011
Pavetta: Řekl bych, že je to v pořádku, Vezmemeli např. v potaz že je srub stavěný (dostavovaný) na podzim či dokonce v zimě a obyvatel srubu se potřeboval rychle zabydlet, tak kontrukčně je tato střecha jednoduší a 100% rychlejší na výstavbu než kce šikmé střechy.Takže toto u mě v pořádku.

Nevím proč ale přijde mi, že si tento obrázek kreslil "ve škole při hodině biologie nebo jiného uspávače hadů". Ovšem tyto kresby mám nejradši protože je v nich to, co tě právě napadá,tvé myšlenky, žádné gumování apod. Jinak se mi líbí náznak postavy, vykreslení stromů a obloha. Na té je (dle mého názoru) krásně vidět odkud svítí slunce a "časově" bych se nebál přiřadit západ slunce. Ovšem neostrost kulatinek na střeše oproti boční straně střeše mi tam trochu nesedí. Ale co, nakonec "stínování" oblohy u mě vítězí. =D

Celkově 6/10 :D:D

CH.


Ikonka uživatele Anastázie    [pošta] NEW     13:59:27 30.01.2011
Tak nejprve napíši zápory této práce. Tak, nejprve bych chtěla říct, že to není tvůj styl. A i když pro mě to je zápor dost velký, tak už k záporům nemám co dodat xD.
A teď klady...opět budu pět ody, Leonardo. Stromy mají svůj osobitý charakter. vypadá to sice spíš jako mraky, než koruna stromů, ale je to prostě tvůj rukopis. Takže znovu moc pěkné. S trávou sis vážně pohrál. A vyšlapaná cestička je naprosto úžasná. A i když srub vypadá spíš jako nějaká kůlnička na dříví, je to pěkný. Jde na tom vidět každý detail. A i když ta jedna stěna vypadá, jako kdyby právě byly vánoce a tam visely blikačky, nádhera. Taky se mi moc líbí křaky. Ta díra v nich je vážně znovu velice osobitá a jde tam vidět tvůj rukopis, i když je dost zastíněný celkovou netradičností této tvé práce. A znovu to vypadá spíš jako obláčky, než jako keř. Ale co už, že?

Ikonka uživatele Dormon    [pošta] NEW     15:09:26 18.04.2010
Děkuji vám za komentáře. Vpodstatě k tomu již nelze říci více.

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     13:17:36 14.04.2010

Permoník... škvíra... kat... škvíra... postava... škvíra... škvíra. Škvíra mezi stromy. Vždy, když se na to podívám, připomene mi to stín nějaké postavy s vysokou špičatou čapkou (a Harry Potter to kupodivu není). Jinak se mi docela líbí řešení stromů


Ikonka uživatele Dormon    [pošta] NEW     11:24:05 08.04.2010
Ta střecha má být směrem dozadu skopená. Tedy U vchodu je výše směrem k lesu klesá.

Ikonka uživatele Pavetta    [pošta] NEW     7:04:49 08.04.2010
Osobně bych poznamenala, že mě střecha bije do očí. Sruby s plochou střechou?! Já nevím, z jaký je Dormon oblasti, ale vím, že na severu se dělají hodně špičaté a u nás na jihu se dělají prostě zkosené. Myslím si, že je to kvůli větru a sněhu, takový panelák by mohl vyprávět a to není ze dřeva. Osobně bych proto srub do příběhu nepoužila.

(Neříkám, že se nepletu nebo tak něco)

Líbí se mi vyšlapaná cestička a různé blbůstky na srubu, ačkoliv nemám ponětí, co je to v rohu nad oknem... hihi :o)

Ikonka uživatele Tfoft    [pošta] NEW     16:00:01 05.04.2010
Mě to přijde celé takové nevýrazné, proti minulému je to fakt jinde, i když chápu radost ze skici, která si na nic nehraje. Mám ráda skici, jsou takové přímější a lehčí, ale tady mi trochu nesedí ta boční stěna srubu a lebka, která celé budově dost kazí perspektivu.

Ale náčrtek je náčrtek a jako takový se musí brát a mě se líbí, svou upřímností a nedokonalostí.

Tfoft a mé já

Ikonka uživatele Falhir    [pošta] NEW     15:52:16 05.04.2010
I když tento obrázek působí jednoduše, je to právě ta vzdušnost a spíš nástin, než studie, které ho činí pěkným. Linie nejsou ostré, rovné a strohé, ale vlní se a propůjčují výtvoru životnost. Téměř to vypadá jako črt začínajícího impresionisty, který stále ještě váhá, zda se opravdu má věnovat takovému stylu. :-) Právě díky tomuto nádechu mně provedení Srubu připadá malebné.

Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     14:24:23 05.04.2010
Jojo... není to špatné. Ale to okno a díra v lese, které jsou mimochodem strašně černé, na celý obrázek strašně křičí. Buď tam udělej víc takhle černých stínů a celou intenzitu kontrastu posuň víc do tmava, nebo ty stíny zesvětli.

Lehce si naznačil perspektivu tím, že ty košaté stromy vzadu v lese jsou světlejší.... chtělo by to ale ještě prohloubit. Naopak trávu v popředí více vytáhnout.

A jinak kromě stínů, asi vše :)

Ikonka uživatele Vermaen    [pošta] NEW     0:03:57 05.04.2010
Název: Srub
Nick: Dormon
Věk: 21
Tentokrát něco lehčího. Obrázek zobrazuje srub. Vznikl během hraní (pro lepší představu) během asi 25 minut. Může posloužit jako nějaký bod v dobrodružství. Nachází se v oblasti, kde neroste moc stromů. Divoce zde však bují křoviny. Jsou husté, několik metrů vysoké a rozkládají se na několika kilometrech čtverečních. Tyto křoviny jsou doslova protkány chodbičkami. Na obrázku je zrovna vidět jeden vstup. V tomto labyrintu chodeb z trní se ukrývá cosi hnilobného a pradávného, co tráví místní kraj...
Tak tento Dormonov obrázok je pomerne netradičný... Po záplave stále lepších a lepších na počítači tvorených obrázkov tu máme niečo klasickou technikou... A hoci to nie technicky dokonalé, má to svoju atmosféru a dá sa to použiť (čo je podstatné). Osobne si to viem predstaviť ako ilustráciu k mnohému, čo som doteraz čítal. Aj keď je to jednoduchá kresbička, tá "nejaká prostá lovecká búda pri kraji lesa" je tam perfektne vystihnutá... Neviem, čo tomu vyčítať, je to rozkošné, má to svojskú atmosféru a štý kresby sa k tomu fajn hodí... Možno akurát odporučím sa trochu viac pohrať s tieňmi, prehĺbi to obrázok a pôsobí to lepšie.Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
16 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.7870090007782 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách