www.Dracidoupe.cz


Galerie


Lycan
Lycan
Autor: Morchaint di Belial
Přidáno: 20:20:29 15.08.2007

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-9 / 9
Ikonka uživatele droideka    [pošta] NEW     15:28:45 20.11.2007
Ten vlkodlak trocha pada dozadu, ale jinak OK.

Ikonka uživatele Cedric Wolfbane    [pošta] NEW     15:03:10 05.10.2007
Já vlky miluju a tak jsem už z podstaty věci positivně nakloněn. Má to ale své chyby. Ač jsou vlci zvládnuti dokonale, ten muž se mi zdá trochu nepřirozený a neuvěřitelný. Celkově se mi to zdá trochu nedoladěné.

Ikonka uživatele zelgaris    [pošta] NEW     7:18:04 28.08.2007
Morchaint di Belial: I presto, ze byl focen by sis s tim priste mohl pohrat a digitalne odmazat tu spinu vzniklou focenim - nezabralo by ti to vice nez hodinku.

Ikonka uživatele Malý upírek    [pošta] NEW     14:13:48 20.08.2007
Zdá se mi to nebo je ta židle tak strašně křivá???

Ikonka uživatele Morchaint di Belial    [pošta] NEW     20:24:56 18.08.2007
grimsladea: O kvalitě jsem se již zmínil a proto přistoupím k vlčí formě. Horní část těla je tu tlustá jen zdánlivě. Vypadá tak díky husté hřívě chlupů (něco na způsob lví hřívy). Je pravda že tato část obrázku má jisté nedostatky (nejen dlouhý čumák ale i malé ruce) ale celkově byla zamýšlena jako finální přeměna vlkodlaka. Tento obrázek je totiž kreslen pro jednoho PJ na výslovné přání aby Lycan vypadal takto. Nejde totiž o čistokrevného vlkodlaka, který se může proměnit do vlčí formy ale o jakéhosi hybrida.

Ikonka uživatele grimsladea    [pošta] NEW     12:33:13 17.08.2007
Celkově se mi tento obrázek mocn nelíbí, jak už bylo zmíněno, kvalita je mizerná a ještě více je mizerná vlkodlačí podoba v pravé části obrázku.

Vlkodlaka dle mého názoru, by měl ve své vlčí podobě být kombinací lidských a vlčích prvků. Díky tomu se mi opravdu příčí například přehnaně dlouhý čumák, působí to na mě jako Vlkrokodýlodlak. Dále je pak horní část těla opravdu moc tlustá, bylo to pro vlkodlaka opravdu nepraktické a okamžitě by musel ztratit punc extrémně nebezpečného stvoření - pak je tu ještě možnost, že pravá strana obrázku ukazuje pouze nějaký mezistav transformace, ale to bohužel nejsem schopen posoudit.

Jako plusy bych uvedl hlavně měsíc, i když nechápu proč v části, kde začíná vlk je místo obrysu rozmazená čmouha. Dalším kladem je samozřejmě vysoká využitelnost do drd. Osobně bych si takto představoval ilustraci v nějaké staré kronice či encyklopedii.

Ikonka uživatele Nathaka Warrior    [pošta] NEW     21:10:37 15.08.2007
Mno tenhle obrázek hned zaujme kompozičně. Je zajímavě rozvržen a je poměrně impozantní. Není tu moc co kritizovat.

Ani ne tak na postavě či měsíci, jako na vlčí formě. Nezdá se mi moc povedený. Vlastně na něm nejsou vyloženě žádné chyby, ale je v takové pochybné pozici. Má na můj vkus převelice malé ruce a velký čumák. Srst ho zakrývá zbytečně mnoho a tak trochu ho nafukuje. Vůbec, nevím proč, nepůsobí na mne příliš hezky.
Měsíci bych nevytknul nic, zato však na obrázku je příliš výrazné jeho okolí, lépe řečeno tužka v jeho okolí. Vlk, který na měsíc vyje, je povedený a přirozený.
Postava vlevo je ale skvělá. Má sympatický obličej, dobře zvládnuté oblečení a také je velice přirozeně usazená. Plášť přesahující z rámečku je super. Stíny dokonalé. A navíc v sobě ten chlapec má kus vlka :)
Souhlasím s dokonale zvládnutým rozlišením materiálů. Celkově je obrázek opravdu vychytaný a originální. Měsíc uprostřed krásně vystupuje. Stíny jsou plynulé a tahy přirozené. Krom toho vlkodlaka tedy nemám mco co vytknout a obrázek považuji za skvělé dílko.

Ikonka uživatele Morchaint di Belial    [pošta] NEW     20:54:04 15.08.2007
Dihi: Děkuji pěkně za objektivní kritiku neboť jak říká jedna moje kamarádka, lepší než obrázek pochválit, je upozornit na jeho nedostatky (a sama tak v hojné míře činí). Horší kvalita je opravdu dána tím, že nebyl scanován nýbrž focen. Je to totiž obrázek ve formátu A3 a já nemám v okolí přístup ke scaneru této velikosti.

Ikonka uživatele dihi    [pošta] NEW     20:30:20 15.08.2007
Tož.... máme tu ničo dosť podarené, aj keď je vidieť, že obrázok utrpel scanovaním. Porobil som isté úpravy, takže je vidieť v podstate všetko, ale obrázok ostal tmavý.

Na prvý pohľad je vidieť, že autor už nejaké skúsenosti má. Jednak čo sa týka vnímania priestoru, čiastočne aj anatómie a odlíšenia materiálov. Isteže mnohí hneď vymenujú nejaké chyby (nechávam priestor), ale má to celkom dobrý nábeh sa týchto chybiek zbaviť. Najviac asi vidno niektoré anatomické nepresnosti (aj keď vo vlčej podobe to možno také jasné nie je) a skrátenie priestoru v pohľadovo ľavej časti obrázka (stolička).

Z vydarených vecí je vidieť aj odlíšenie materiálov, najmä šaty a srsť. Fajn je aj predelenie obrázka, zdá sa že mesiac svieti, ale to je pravdepodobne tým, že obrázok nebol scanovaný, ale fotený. Tým viac stratil ako získal.

Síce to nie je dokonalé (resp. chybky predsa vidno dosť), ale celkove sa mi na obrázok dobre pozerá :)Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
4 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.73881697654724 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách