www.Dracidoupe.cz


Galerie


Anger
Anger
Autor: Pioma
Přidáno: 19:19:19 07.06.2007

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  [Předchozí]
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 16
Ikonka uživatele Ganymed    [pošta] NEW     22:19:03 23.07.2007
Ty mas nezmerne nutkani dat svym vytvorum efektni a trochu klisovite nazvy. Nekdy to vazne neni potreba. Jak rikas v Infernal Pain, tak nejsi zadny umelec, tak proc to predstirat radoby cool nazvy? Samotny obrazek teda nic moc. Usta dobra, ale oci trochu rybi, usi moc nerealne a nos jakobys vzystrihnul z nejakeho jineho obrazku...

Ikonka uživatele Reuben    [pošta] NEW     16:06:43 24.06.2007
Připomíná mi to jeden obrázek z Drákuli. Spíše než Angel bych to ale pojmenoval... já nevím jak. Ty máš pokaždé takové hezké názvy, jako Ifernal Pain a tak, ale někdy mi to k tomu fakt nesedí - sorry

Ikonka uživatele grimsladea    [pošta] NEW     16:33:17 17.06.2007
Kalims: ...to trochu pokazil, pokud se nemýlím.

Ikonka uživatele Kalims    [pošta] NEW     14:36:58 14.06.2007
Myslím že se ten obrázek nepovedl tak jak by mohl ale je to škoda je to dobry namět ale Pioma to trochu pokazila

Ikonka uživatele Pioma    [pošta] NEW     4:15:19 10.06.2007
Anger jako takový je celkem nepovedený obrázek, to uznávám. Ba dokonce je to hodně nepovedený autoportrét, k němuž jsem se inspiroval jednoho krásného dne po sprše, kdy jsem si chvilku vegetativně pohazoval hlavou, abych z vlasů vytřepal co možná největší množství vody, stejně jako to dělají psi, když vylezou z vody. No a když jsem se nakonec narovnal a čekal, až se mi rozední(protože díky mému tlaku přichází zatmění v podobných situacích celkem často), postupně jsem začal vnímat teplotu podlahy, světlo, stěnu, zrcadlo, divnýho týpka s krásně rozevlátýma vlasama dozadu.... motiv... vyceněných zubů tam byl taky., akorát já nemám tak velké špičáky...

Co se týče zpracování, vážně jsem to neplánoval jako nějaký ohromný projekt, na kterém bych si dal záležet, ale čmáral jsem si ho asi tři hodiny s občasným pohledem do zrcadla, když nebyl nikdo jinej v okolí, kdo by se mi smál... Smějte se vy, ale pak se zkuste šklebit před zrcadlem a vysvětlit, že kreslíte, když někdo příjde a začne blbě čumět.

Co se týká vlasů... už je mám zas o kousek delší, protože je to asi půl roku stará kresba, takže tohle vodítko vám v mé identifikaci moc nepmůže a stejně většinu času nosím šátek. Nad čelem,uznávám, jsou cvelkem fajn, ale jak ustupují za ucho, jde to s nima z kopce a přestávají se mi líbit.

Proti obočí nic nemám, to je fajn, ale horší už jsou řasy, které mi opravdu nikdy nešly, což přiznám bez jakýchkoliv cavyků. Ale snažil jsem se vystihnout oči... Snažil, fakt že jo. Podařilo se mi je nastřelit zhruba stejně velké, dokonce i přibližně orientovat zorničky do stejného úhlu pohledu, pohrát si s duhovkama a zasadit je celkově do obličeje...(pardon za to bělmo, jak bylo zmíněno, ale nechávat tmavé koutky nebo dodělávat krvavé slzy mi nějak nepřišlo na mysl a spojivky... taky ne)

Co se uša týče, tak s tím se mi vůbec, ale vůbec nechtělo nějak párat, takže jsem ho tak nějak zašpičatěl, zatočil, cestu k ušnímu bubínku jednoduše vytmavil a celé pak lehce rozmázl papírovým kapesníkem. Uši mi taky nejdou. Vlastně mi nejdou obličeje jako takové, takže tenhle obrázek, i když podle většiny z vás je naprosto hnusnej a chybovej z 60-ti%, je pro mě jakýs takýs úspěch.

Nos i takový ty vrásky kolem něj jsou fakt na mým xixchtu viditelný, ale nechtějte, abych vám to ukazoval, až mě někdy potkáte ;)

Hlavním motivem jsou ale zuby. Bohužel. Právě ten výraz, kterej jsem měl, když jsem opět začal vidět okolní svět mě doslova dostal a byl to právě tenhle výraz. Chuť někoho zakousnout. Zloba, nenávist a násilí v jednom jediném aktu, proto jsem taky zvolil název anger, který neberete jako příliš výstižný. Mě osobně jiný lepší nenapadl. Rty nejsou příliš úzké, nebo široké... ale ústa jsou otevřená hodně dokořán, horní ret je navíc povytažený nahoru, ohrnutý, chcete-li, takže je oproti dolnímu rtu hodně tenký. Snaha byla, kdo nevidí, ať mi... třebá podá ruku.

To, že to vypadá jako skřeto-elfo-upír by mohlo bejt proto, že sám sebe považuju za ošklivého skřeta, kterej si myslí, že je nějakej noblesní elf, takže si myslí bůhví jak je supr, fajn, romantickej, galantní, tajemnej a já nevím co ještě, ale ve skutečnosti jsem jen kretén, kterej po jistém čase pije krev už opravdu všem. Cvhála budiž mojí matce, která to se mnou vydržela tak dlouho.

Pozadí mělo být jednolitě černé, ale udělejte tužkou jednolitou černou. Jedinou tužkou na ploše tak velké jako je zde, aby tam nebylo žádné šmouhy... Pravá, pohledově levá líce, byla operativně dodělána, tedy pozadí bylo vygumováno, tvář dodělána, ještě k tomu špatně, a pak zase doděláno pozadí, takže je to flakaté. Ano, ukamenujte mě.

No a závěrem bych už fakt jen dodal, že těsně před tím, než to bylo scanováno, stejně jako u Eastern monday samurai, se to tak tři měsíce nesilo a ošoupávalo mezi deskama sešitů, mezi papírama, průběžně se na tom pracovalo, takže jakékoliv stínování pozbylo své kvality, ke druhotnému snížení došlo při samotném scanování a převodu na jpeg formát...

Jop a abych nezapoměl, dík za názory, "lidi."

Ikonka uživatele found    [pošta] NEW     0:31:44 09.06.2007
Dihi: Samozřejmě, že jsem to nechtěl nijak znehodnotit. Obrázek je to hezký. Jinak myslel jsem u toho oka duhovku. Prostě mi přijde, že levé oko má tmavší než pravé, ale zase je to jen SUBJEKTIVNÍ názor, kterých jsou tu v galerii miliony a na čemž je kritika v galerii podle mě založena. Jinak asi jsem zapomněl napsat to důltežité, napíšu to tedy teď. Jinak to s tou lícní kostí, kost to asi neni, ale přijde mi to pořád moc "vypouklé" nebo "vyboulené."

Tak k té větě:

I přes všechno co jsem vyjmenovat ( teď tady i dole ) se mi to líbí. Je kreslen tužkou a ta není dokonalá v žádném směru, možná jen v tom, že jde lehce vygumovat ... ale to sem nepatří ... takže se mi to moc líbí, tohle jsem zapomněl napsal, proto možná vznikly i spory.

Found

Ikonka uživatele Archer    [pošta] NEW     0:18:19 09.06.2007
grimsladea: Bohužel s tebou nemohu než souhlasit, myslím, že Pioma má na víc.

Ikonka uživatele dihi    [pošta] NEW     23:54:03 08.06.2007
Darnathorn: čas schválenia je čistá náhoda

found: nabudúce sa posnaž trošku preveriť čo píšeš, rozdiel medzi šošovkou a dúhovkou je dosť podstatný. Tiež tvoja lícna kosť vôbec nie je kosť. Aspoň o nejakú korektnosť vyjadrovania by ste mali dbať sami kvôli sebe. Ak nadobudnete nesprávne presvedčenie hoci z dobre mysleného príspevku, bude to dosť nešťastné. Napríklad ja dokážem rozoznať o čo ide, ale nejaký začínajúci autor v snahe poučiť sa bude sledovať kritiky a konfrontovať ich s obrázkom... a hopsa. Verím, že si to nemyslel zle... len ma nejak chytilo nutkanie uviesť veci na pravú mieru

ešte mi tu ktosi brnkol proti srsti (berte to ako osobný názor... nezakazujem ani netvrdím, že robíte zle) s vráskou/záhybom končiacim v kútiku. Takisto kedysi dávnejšie "predlaktie je tak dlhé ako chodidlo". Áno, toto sú určité vodítka, ale neplatia vždy úplne presne. Je celkom možné, že ja sám mám niekedy direktívne reči... Ale zamyslite sa nad rozdielom medzi "toto tak nie je" a "väčšinou to tak nebýva"

Ikonka uživatele Nathaka Warrior    [pošta] NEW     21:17:21 08.06.2007
found:
Upír může být kdokoliv, kdo se vampýrismem nakazí, koho upír kousne, koho někdo zakleje.... Záleží, jakým způsobem kde upíři vznikají (a podle koho jak), ale elf by to rozhodně být mohl taky....To problém není.

Ikonka uživatele found    [pošta] NEW     18:00:22 08.06.2007
Ahoj
a teď rychle k věci.

Nejdříve bych zhodnotil trošku možná i logiku obrázku, kterou jsem nepochopil. Špičaté ušiska, ty mají elfové, jak správně řekl Tex, jenže sem neviděl elfa, který by byl jiného přesvědčení než dobrého = jak může proboha být elf upír? Jinak je to v poho z téhleté stránky.

Teď k obrázku.
Vlasy příliš splývají s pozadím a nevyniknou asi tak, jak by měli. Jinak ještě k nim, díky jim samotným hlava vypadá, že letí dopředu a vítr si s těmi vlasy hraje. Možná že by neuškodilo ani vyšší čelo, které je v poměru se zbytkem obličeje příliš malé. Za nosem je něco, co vypadá jako lícní kost, takhle velká by být neměla, druhá taky není. Ještě k nosu, je nějak sklopený, levá strana od nás jde nahoru, jako kdyby byl sežízlý. K očím, ty očíčka. Šilhají a její levé oko ( k nám pravé, abysme byli jednotní ), je poněkud "divné" a to z toho důvodu, že je tam ukončené bělmo nějak hezky zarovnaně, což sem nikde u žádné bytosti neviděl.

Ještě k pár drobnostem.
Pravé oko má světlejší než levé ( duhovku, čočku, nebo jak se tomu říká ). To samé platí o horní a spodní řadě zubů. Nevím, ale když už bych se nečistil zuby, asi bych si je nečistil vůbec, ne jen horní řadu. Dále, ucho je nějak odlišné od hlavy, nejde mi do té mé, jak může být tak temné, jedině, kdyby snad zepředu svítila na obličej lampa. A konečně poslední, dolní ret je vetší jak ten horní. To myslím taky je špatně.


Tak díky za ten kus prostoru a po svým pár vteřinkách slávy se zase rozloučím.
Found

  [Předchozí]


Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


Novinky
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
27 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
Limit (minut):
15 | 45
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.7257239818573 sekund.
© 2002 - 2005 Almad, James Timqui a Alcator design © 2002 - 2005 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována,
publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků. Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu.