www.Dracidoupe.cz
Fórum ¤  Ankety ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál ¤  Otázky a Odpovědi ¤  Vyhledávání ¤  Rekordy a statistiky
Chat
Moudrá sova
Dobrodružství
Hřbitov
Fórum
Články
Rozvoj DrD
Bestiář
Předměty
Kouzelník
Kouzelník
Alchymista
Alchymista
Válečník
Hraničář
Hraničář
Zloděj
Nová povolání
Nové rasy
Dovednosti
Downloady
Galerie
Fotogalerie
Linky
Seznamka
Inzerce

Město Vlahouc
 Město Vlahouc
Autor: Ascella
Přidáno: 22:22:15 01.06.2007

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  Další
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 11
Ikonka uživatele Reuben    [pošta]      19:38:03 24.06.2007
Zdá se mi to být v docela špatném měřítku, ale jinak je to hezké... více než to město samotné se mi líbí pozadí. Ta řeka a tak. Ta budova v popředí je docela hezká jen, ale to je jen můj názor, to nemáš všechno tak docela v malíčku.

Ikonka uživatele Ascella    [pošta]      11:32:00 08.06.2007
Děkuji vám všem za názory a kritiky! Zvláště kritik si cením, nevěděla bych co zlepšovat, kdybyste mě neupozornili na omyly, nesrovnalosti...
Obrázek byl záměrně dělán jako celek...no a Sethem Tartir má pravdu, že popředí je výrazné až příliš, já si obvykle vyhraju s nejasnými linkami uliček, řeky, krajiny.
Původní záměr tohoto obrázku bylo vytvořit ho jako celek, položit ho před hráče a říct: "Tak tady hrajete, takhle to tam skutečně vypadá, lidi tak myslí (tak se koukejte snažit tam zapadnout, pokud jste postavy odtama:-)" (což souvisí i s tím, jak tu bylo podotknuto, že míšení stylů vypadá za každou cenu, asi nepúsobí evolučně, přirozeně, jaké má být...) A pak jsem na něj koukala a řekla si, že je lepší, než jsem zamýšlela,i když je nakřivo (já vím...vidím to, ale kdybys Saragone viděl mé další obrázky, kde je nakřivo 100%, zoufal bysis víc:-)) většinou mi moc detaily nejdou, tak jsem zkusila se na názor zeptat vás. I když už nejsem nejmladší :-) v kreslení jsem začátečník :-)
Tedy díky!
Asci

Ikonka uživatele Andowero    [pošta]      16:16:43 07.06.2007
Musím říct, že to propletení dvou kultur se povedlo. Taky se mi líbí, že je to nakřivo, to dodává obrázku atmosféru. Takovou trošku až karikaturní. A ta řeka poznat jde.

Ikonka uživatele Saragon    [pošta]      22:36:53 04.06.2007
Ahoj,

kdybych nekoukal na detaily, tak se mi obrázek líbí, ale vzhledem k tomu, že jsi odeslala obrázek sem, tak musíš počítat s tím, že na ně koukat budu...

U hlavní budovy jsou vidět téměř všechny detaily, ale za ní, jako když utne, jsou už jen polorozmazané náznaky budov. Proč? Vždyť to zase tak daleko za tou budovou není, aby nebylo poznat alespoň něco.

Je škoda, že jsi si nepohrála víc se symetrií toho velkého domu. Skoro všechno je tam nakřivo. (levé dveře, spodní oblouky veže, nějaký sloupy jsou vyšší než ty naproti nim, jejich různá šířka a spousta dalších nedostatků).

To, co je nalevo od města je řeka? Není to vůbec poznat...

Na některých místech nemají stíny co dělat a určitě jsi je tam dělala jen proto, že to tam bylo "takový prázdný"... Možná by bylo lepší zvolit místo stínů někde jen víc tlačit na tužku....

Takže, když to shrnu, tak 60% obrázku je nakřivo. Je dost nepřehledný a moc se v tom nemůžu vyznat.
Promiň.

Saragon
Ikonka uživatele Aran    [pošta]      15:08:13 04.06.2007
Vypadá to velmi staře... což je asi záměr.

Ikonka uživatele Sethem Tartir    [pošta]      19:27:17 03.06.2007
Hnědá je náhodou fajn - připomíná mi to sépiový filtr (Limonádový Joe!)...

Mnohem víc než popředí mi přišlo zajímavé město za budovami - připadá mi reálné, autorka umí malovat více či méně nejasnými tahy změť uliček, i řeka působí s dobře... dynamicky, s tím mostem a loďkami.

Popředí mi přijde ale příliš vystrčené, naprsené, zaujímá zbytečně velkou plochu obrázku. Myšlenka města plynule měnícího čínskou architekturu v gotiku mi přijde skvělá, inspirativní, uvažuju o tom, že příště při tvorbě světa... no nic.
Ale jako bys, Ascello snažila tenhle bod zdůraznit za každou cenu, moc chtěně. Větší "mimoděkost" sdělení, co se tam vlastně architektonicky odehrává, by neuškodila.
Třeba kdyby byly ony budovy pod nějakou vyhlídkou na město a v tu skvělou, nedbalou linku ulic by plynule přecházely...

Taky mám trochu problémy s velikostí některých objektů. Má ta zeď vlevo dole tloušťku metr, nebo čtyři? V poměru k nejvyšší věži to působí divně...
A ta perspektiva.

Ale i přes ty chybky se mi to móc líbí;-).

Ikonka uživatele Tinwen    [pošta]      17:59:30 02.06.2007
Tak jako Arfandix myslím, že hnědá je tam fakt dobrá. Mírně se ti to sice bortí (hlavně věž), ale nijak zvlášť bych to nehrotila. Velmi se mi tam líbí krajina v dálce. Tou hnědou je to téměř dokonalé :)

Ikonka uživatele Xellius    [pošta]      8:23:53 02.06.2007
Souhlasím s foundem, celkem dobré i propracované, ale rozhodně ne dokonalé.I když mě také nenapadá konkrétní věc.Snad jen že jsi trochu odbyl město v pozadí.Dílko bych zařadil k těm lepším zde, ale na mě příliš nezapůsobilo. S pozdravem Xellius

Ikonka uživatele found    [pošta]      0:15:40 02.06.2007
Tak vcelku se mi to líbí. Nebudu zde psát zádnou kritiku, protože mi k tomu nic nenapadá. I když je vidět, že to není dokonalé, slova pro kritiku nalézt nedokážu. Ať mi napadne cokoliv, vždy to jde nějak vyvrátit a to mi dokazuje sílu toho díla.

Found

Ikonka uživatele Nathaka Warrior    [pošta]      22:56:11 01.06.2007
Mě se obrázek jako CELEK líbí. To nemohu popřít. Ale krom zmíněné perspektivy a možná i té linky v pozadí vidím dalších pár chybek... Například část řeky vlevo dole... Tam mi přijde tok vody dost nepřirozený.
Celkově si myslím, že by obrázku prospělo ho zjednodušit. Krásně by se vyjímal například jako ilustrace či doplňek, jako samostatné dílo to tak úctyhodné není. Přesto je to dobře odvedená práce a měla by si zasloužit i pochvalu.

  Další


Aktuality

Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
5 přihlášených uživatelů.
uživatelů je na chatu.


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold

Novinky
Fórum ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál

Vygenerováno za 0.74450397491455 sekund.
© 2001-2007 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by Lightbringer.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.