www.Dracidoupe.cz


Galerie


Překvapen
Překvapen
Autor: Sccion
Přidáno: 12:12:27 14.03.2006

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  [Předchozí]
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 20
Ikonka uživatele Tinwen    [pošta] NEW     11:02:41 26.06.2006
Příšera pěkná, ale ta postava vlevo je trochu málo propracovaná.

Ikonka uživatele lucaaatko    [pošta] NEW     17:25:16 02.05.2006
já nevim.. mě se to líbí.. maaam raaado tenhleten styl..

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] NEW     20:26:02 23.04.2006
Pižla: Tak si ho přečti... jinak tam jenom kouká aplazí se, totiž to, co obvykle hadi dělají

Ikonka uživatele Pižla    [pošta] NEW     6:51:48 22.04.2006
Moc pěkný,ale nechápu co dělá ten had v tom rohu?

Ikonka uživatele Devil    [pošta] reputace: -1
Salmar: -1
NEW     14:25:20 06.04.2006
Líp než Pioma bych to neřekl.

Ikonka uživatele Zarok    [pošta] NEW     13:28:32 03.04.2006
Celkom dobrý obrázok až na pár detailov. Tú pravú hornú ruku má oveľa dlhšiu ako ostatné. Potom neviem či tú zbraň drží tá príšerka alebo ju má ta postava zavesenú tak nízko pri nohách. Tým to kazí celkový dojem. Podľa mňa si to kreslil len tak bezrozmyslu a nevedel si čo ti z toho víde.

Ikonka uživatele Pioma    [pošta] NEW     12:09:27 20.03.2006
Abych pravdu řekla, tak nejvíc z celého obrázku bych mohla být překvapená právě já, protože je až příliš neskutečný, pokroucený a vůbec mi na něm nesedí jediný detail. Nelíbí se mi už od prvního okamžiku. Je to směsice všecho možného, od stylu až po motivy. Nepřipadá mi to jako jednotné dílo, které bylo myšleno a vytvářeno s určitou představou o výsledku,

Jako celek je toto dílo nehodnotitelné, právě kvůli své rozmanitosti, ale některé části, podíváte-li se na ně blíže, jsou dobré, ba přímo ideálně znázorněné, pokud by byly načrtnuty na prázdném papíře.

Velmi pěkně je znázorněna hlava "centrální postavy" a připadá mi, že spodní čelist byla inspirována filmem Predátor. Zároveň je však velmi červovitá(protáhlá) a přitom má rysy prasete.

Její základní chybou v anatomii je potom pokřivení hrudníku, ale při představě, že ruka vyčnívající z obrázku(levá horní) ve skutečnosti ještě svírá kopí nebo jinou vrhací zbraň, třeba i blbej šutr, to zas tak špatné není. Důležité však je potom možné vykřivení, ačkoliv mu chybí výraznější rameno. Pokud by se ještě změnilo svalstvo na hrudi, byl by tento problém asi vyřešen.

Když se podíváte na každou ruku zvlášť, musíte uznat, že jsou lidské, leč velmi šlachovité a drápky na nich jsou pěkné, vypadající ostře. Nicméně v celkovém náhledu mi to připomíná tak trochu strašáka do zelí =)

Látka ovinutá kolem pasu dotváří starý a otrhaný dojem právě tolik příznačný pro strašáka. Pokud je někde naznačení obou nohou, nevidím ho a proto mám dojem, že... Vždyť by to mohl být červ se čtyřma rukama a potom had by mohl být zakončením jeho ocasu. Proč ne, dokážete si to představit?

Kdyby byla vypuštěna stínová postava a slunce posunuto blíže horního okraje(za nějaký mrak nejlépe, kvůli lennosti autora) tomuto obrázku by pak už zřejmě nic moc nechybělo. Byl by minimálně hezčí.

Pokud bych se ještě se na chvíli zabrala tou stínovou postavou, lze v ní vidět náčrt meče a pravé ruky, jde to rozeznat od sebe. Ale potom chybí levá ruka, do které by se hodil štít. Dále bych ji doplnila o menší rozkročení, tedy rozšírření spodní části těla, klidně dalším jednoduchým stínem.

Někdy je fajn si ty obrázky "přečíst po jednotlivých slovech"...

Ikonka uživatele Alcator    [pošta] NEW     14:14:00 18.03.2006
Tomu, co se u tohoto obrázku stalo s "mečem toho bojovníka" a "rukou té zrůdy", se ve fotografii říká "Srostlice" a je to jedna z nejčastějších začátečnických chyb - vyfotíte přítelkyni před dopravní značkou, která jí pak "roste z hlavy" apod.

U fotografie je důvodem to, že zatímco oči vidí stereoskopicky a tedy mozku poskytují dost informací o rozdílné vzdálenosti srůstajících objektů, fotoaparát je mono-skopický a tudíž vzdálenosti odvozujeme jen na základě zkušenosti.

Proč se to ale stalo autorovi zde, to netuším, protože by nebyl absolutně žádný problém meč "umáznout" (zkrátit).


Ikonka uživatele Petufo    [pošta] NEW     23:32:04 17.03.2006
No, sám bych to nenakreslil... ale přijde mi ta potvora docela "divná" (ne jen tim jak vypadá, to asi každému :))), jako jak stojí... taková celkem překroucená. Pravou ruku má docela krátkou,za to levou dlouho až kamsi za obrázek... a vůbec je nějaká "šoupnutá" na stravu levé ruky (má tam i ten výčnělek na rameni, ale na druhé straně vidět není)... dolní ruce jsou celkem v pořádku a "oblečení" vypadá dobře... ale vůbec se mi nelíbí ta zbraň, či co to je... jak to příšera má držet v pravé dolní ruce... jako ten stín nebo co... vypadá to divně, nebo jestli to drží postava na pozadí (nejspíš), ale nějak mi to nesedí... už jen proto že postava vzádu má meč hrozně moc dole (i vzhledem k tomu, kdyby stála v tom "seně" na kterém je) a taky je celá taková divně zaoblená... ale to je můj názor a sám bych to nenakreslil, každopádně přeju autorovi více povedených obrázků ;-)

Ikonka uživatele anarion    [pošta] NEW     14:30:19 17.03.2006
No ,samotný obraz není špatný ,ale trošku mi tam vadí to pozadí. U zrúdiček je pěkné ,když se vyjímají v popředí. Jako hlavní motiv. Proto se většinou dávají nekonfliktní pozadí. Např geometrické tvary atd.

  [Předchozí]


Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
0 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.10948896408081 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách