www.Dracidoupe.cz


Fórum


Fórum slouží především pro informace masového charakteru a informace obecně zajímavé, zvláště ty, co se nedají moc rozumně umístit jinam. Např. pozdravy z Conů, oznamení o významných novinkách na tematicky příbuzných serverech, informace o akcích komunitního charakteru (Jdeme s Pepou do kina na Narnii, chcete taky?) atp. Toto fórum slouží i jako guestbook.
Nachází se zde také rozcestník k několika nejzákladnějším stolům, které by měly Fóru ulehčit, a proto je prosím používejte, stejně jako mnoho dalších v Putyce (nikdo vám hlavu neutrhne, když tak neučiníte, ale tady vaše oznámení rychleji zapadne).
Za obsah příspěvku ručí autor, nikoli vlastník serveru nebo redakce DraciDoupe.cz. Toto ovšem neznamená, že nevhodné (např. vulgární) příspěvky nebudou bez diskuse mazány, byť mazat se bude jen v nejnutnějších případech.
Mějte na paměti, že Fórum je viditelné pro kohokoliv - je to naše vizitka.

Fórum je možné sledovat i pomocí RSS kanálu.

Omlouváme se, ale anonymní přispívání bylo zrušeno kvůli některým bezohledným spammerům. Děkujeme za pochopení.

  [Předchozí]
Počet zobrazených příspěvků: 1-20 / 11911
Ikonka uživatele Sargold  [pošta] NEW     21:57:02 15.10.2017
Nikdy jsem nebyl moc pisatelsky aktivní na těch internetech, rozhodně ne v dlouhých textech, ale sem pořád ještě jednou za čas vlezu a počtu, co je nového a hledám inspiraci. Tohle můj první příspěvek tak po 2 letech bych tipnul :-)
Mimochodem, Dračák hraju doteď. Není to už zdaleka jediný systém, kterému holduji, ale rozhodně je v mém okolí nejtrvalejší (asi specifická sociální bublina, kterou sám usilovně podporuji :-)).

Tím jen chci říct, že tohle místo nejen kvůli nostalgii má svůj smysl, jak už spousta "starců" tady přede mnou psala :-)

Ikonka uživatele Almad  [pošta] NEW     0:08:37 08.10.2017
(Kdyby někdo chtěl testovat nové doupěcí věci, případně to řešit víc realtime a je kvůli tomu ochoten být na jiném chatu, tak se může během příštího týdne přidat přes tenhle link: https://join.slack.com/t/dracidoupe/shared_invite/enQtMjUzMDkwMDE 3Mzk2LWVmYTgwYmRlMjZhMmVjNTdkZWUzNjRhM2NlN2FiYjhkM2UyODkyOTBkZDJj MzM3YTA1MjQzODAxZDc2NmQwNDA )

Ikonka uživatele Almad  [pošta] NEW     0:20:11 07.10.2017
Tak víšjak, jde všechno...jde jenom o to, jestli poměr cena / výkon dává smysl.

Ikonka uživatele Sniper  [pošta] NEW     13:03:16 05.10.2017
Popravdě hlavní otázka jsou alternativy. Dá se udělat "putyka 2", tedy náhrada za MS, která by se nemíchala s Putykovou a šlo by tam snadněji založit nová vlákna?

Nebo něco jiného? Myslím že s dobrou alternativou MS nebude potřeba. Ona teda s aktuální mírou aktivity není IMHO potřeba ani teď, ale úplně ji odsoudit se mi nechce.

Ikonka uživatele Almad  [pošta] NEW     22:06:23 03.10.2017
Poslední reakce je dobrá poznámka...ne, bylo to dělané spíš na to že má člověk oblíbené stoly a zobrazují se mu v tom výpisu tučně...

Rozdíl mezi Sovou a Putykou byl v takovém tom explicitním záměru a účelu. Nechat odkaz na sovastůl v Putyce není problém...v době vrcholu aktivity sovy býval problém, že by se ztrácel kontext, který vlákna pomáhají udržovat...ale nevím, jestli by to byl problém i teď.

Ikonka uživatele Elfríd  [pošta] NEW     12:41:46 03.10.2017
Omlouvám se, že trochu odbíhám od tématu, ale výhodou MS je i to, že jde zjistit, kdy a kým bylo naposledy reagováno. Je nějaký způsob, jak zjistit, které stoly v Putyce jsou akticní a u kterých už roky nikdo nic nenapsal?

Ikonka uživatele UnknowN  [pošta] NEW     0:49:37 03.10.2017
Osobně bych nic proti neměl - soukromé stoly zůstanou soukromé a u veřejných stolů o nic nejde, ale přiznám se že nevím, jak to tehdy s těmi protiargumenty bylo :-)

Ikonka uživatele Nathaka  [pošta] NEW     11:00:39 02.10.2017
Vlastně se to podle mě mělo udělat už dávno, protože podle Almada sem stále chodí hodně lidí, ale nepřihlášených a pouze čtenářů. O všechny tyhle lidi je Putyka celá léta zbytečně ochuzována.

Ikonka uživatele Nathaka  [pošta] NEW     10:59:14 02.10.2017
Znovu připomínám návrh Putyku otevřít i nepřihlášeným, tím by se řešil problém s nepřístupnou Sovou.
Když jsme to řešili posledně, tak bylo proti jen pár lidí, kteří nechtěli, aby jejich díla viděli "lidé zvenčí". Už tehdy mi to přišlo jako divný argument, když v podstatě nikomu není zabráněno se registrovat a jejich věci si v Putyce přečíst tak jako tak...

Ikonka uživatele Sccion  [pošta] NEW     1:20:56 02.10.2017
Zrovna když se v Sově vyvinula nějaká aktivita. :)

Sova má výhodu v tom, že je z hlediska textu přehlednější než putyka (lze sledovat jednotlivá vlákna) a také se na ni lze dostat přímo z hlavní stránky serveru. V putyce by okamžitě zapadla a nikdo by ji nenašel. Ta druhá zmíněná výhoda mi připadá důležitější, v nových registracích se objevují uživatelé, kteří se registrují kvůli dílům. Čili pokud ji do putyky přesunout, chtělo by to alespoň zachovat ten přímý odkaz na ni tak jak je.

(nevím, jaké jsou možnosti, tak zatím zkouším jen minimalistický požadavek) ;)

Ikonka uživatele Plž  [pošta] NEW     14:57:24 30.09.2017
Sovu bych klidně odstřihnul a zrušil.

Plž

Ikonka uživatele Almad  [pošta] NEW     13:34:34 30.09.2017
Když už jsme u toho...má cenu mít Moudrou Sovu ještě? Co ji přesunout do stolů v Putyce?

Totiž...koukám, jak bych to tu oprášil (hlavně z bezpečnostního hlediska) a Sova je v tomhle nejhorší kus serveru. Cizí zdroják, upgradovat to nepůjde, děravý je to jak vrata...má někdo nápady, co s tim? :)

Ikonka uživatele anarion  [pošta] NEW     16:50:02 22.09.2017
Napis dotycnemu tady do posty, to bude asi nejlepsi :)

Ikonka uživatele Elfríd  [pošta] NEW     15:04:27 22.09.2017
Díky, přidal jsem to tam. Napřímo oslovováním, to znamená, že mám někomu poslat zprávu nebo rovnou mail, pokud ho má zveřejněný?

Ikonka uživatele Sniper  [pošta] NEW     13:30:44 22.09.2017
Elfríd: pomalu a vytrvale to tu umírá, ale ještě to neumřelo. A možná nikdy neumře :)

Pokud něco dáš do MS, doporučuji napsat ke stolu Reklama na vlákna v Moudré Sově (ID stolu: 1600) aby se o tom vůbec někdo dozvěděl ;) Už je to prostě malé a tak se vše řeší napřímo oslovováním.

Ikonka uživatele Elfríd  [pošta] NEW     11:28:58 22.09.2017
Dobrý den, rád bych se zeptal, jakým způsobem to tu funguje a zda ještě vůbec. Rozhodl jsem se přidat příspěvek, ale chtěl jsem ho probrat nejdříve v Moudré sově. Mám doufat v odpověď nebo mám raději příspěvek rovnou přidat na web a počkat na schválení?

Ikonka uživatele Andokajn  [pošta] NEW     22:54:45 14.09.2017
Igi: já před rokem napsal do seznamky a nabídky se mi poměrně nahrnuli rychle. A teď bych rád zas rozjel pár sezení a bude-li nás to bavit, tak přejít k dlouhodobější hře :-).

Ikonka uživatele Nathaka  [pošta] NEW     0:15:44 07.09.2017
To je fakt, však taky nikdo nechce, aby se to tady rušilo, jako databáze nebo místo inspirace to může sloužit třeba navěky.
Když se bavíme o tom, že dracidoupe.cz umírá, tak se bavíme o komunitě, ne o webu jako takovém. Myslí se tím, že už tu nevzniká mnoho nového obsahu.

Ikonka uživatele Gabriel_reaper  [pošta] NEW     22:32:12 06.09.2017
V tomhle rozhodně souhlasím - stále si sem chodím pro inspiraci. Některý stoly putyky jsem si zazálohoval lokálně, ale co se týče děl (především bestiář a zápletky, ale vlastně cokoliv dalšího) tak stále je na co koukat a kde čerpat.

Bohužel/naštěstí se místní wikiwalk často promění v nostalgia-walk a i to je důvod proč se sem vracet.

Ikonka uživatele Almad  [pošta] NEW     21:49:20 06.09.2017
Tohle doupě sublimuje od tý doby, co ho znám.

Jasně, komunita se nedá srovnávat, ale lidé co sem chodí do Putyky zapomínají, že je nemálo lidí, kteří se sem chodí dívat na díla.

I kvůli komunitě jich je samozřejmě o dost míň, než bývalo, ale dokud tu bude těch pár set duší týdně (občas i denně), co si sem zajdou pro inspiraci (přes to jak to google moc neumí prohledávat), tak to tu pro mě má cenu držet.

A furt je to tu místo, kde potkat starce :)

  [Předchozí]


Filtry

Na jednu stránku vypsat

příspěvků.
Příspěvky řadit podle

.


Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
0 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.18962478637695 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách