www.Dracidoupe.cz
Fórum ¤  Ankety ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál ¤  Otázky a Odpovědi ¤  Vyhledávání ¤  Rekordy a statistiky
Chat
Moudrá sova
Dobrodružství
Hřbitov
Fórum
Články
Rozvoj DrD
Bestiář
Předměty
Kouzelník
Kouzelník
Alchymista
Alchymista
Válečník
Hraničář
Hraničář
Zloděj
Nová povolání
Nové rasy
Dovednosti
Downloady
Galerie
Fotogalerie
Linky
Seznamka
Inzerce

Symboly z Disciples II 
Stáhnuto:3x
Formát:.pdf
Autor:Sccion
Velikost:22 bytů
Popis:Ilustrace magických symbolů ze hry Disciples II pro tisk
Přidáno:12:28:55 25.12.2012
Hlasovalo:5
Průměrné hodnocení:4.8

Hlasování

Hlasování u tohoto příspěvku bylo uzavřeno.

Vidět hlasování jednotlivých uživatelů mohou vidět pouze přihlášení uživatelé.

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-6 / 6
Ikonka uživatele Dakeyras    [pošta]      12:57:16 30.12.2012
Jinak symboly jsou to pěkný a původní autoři dali dost slušnou rozmanitost, pokud by někdo spracovával svět, kde se kouzlí podle run a třeba každá rasa by měla jinačí, nebo aspoň obory kouzel, bylo by to hodně záživný, pronikat do jejich tajů. Takto je to pro mě k ničemu, ale třeba jednou...

Ikonka uživatele Sccion    [pošta] reputace: 1
Dakeyras: +1
     12:48:30 27.12.2012

Ano, autorská práva. Je to víceméně tak, jak říká Dakeyras, já jen dodám k zamyšlení, jak je zajímavé, že se tato otázka vyskytuje právě u tohoto díla a ne u jiných. Pokud zůstanu ještě u sebe, proč se nikdo neptal u mého obrázku Torment, který zřetelně vychází ze hry Planescape: Torment, nebo u dílka Kletbomet Petra Stančíka? Nebo proč se tato otázka nevyskytuje u žádného z místních zaklínačů v podobě povolání či povídek, jejichž základ je v Sapkowském?

Autorská práva bych porušil, kdybych tvrdil, že toto je mé dílo, které jsem si sám vymyslel a zkomponoval - což nedělám. Porušením autorských práv by jinak byla i každá oficiální kopie slavných děl. A že jich je. :)


Ikonka uživatele Dakeyras    [pošta]      9:35:01 27.12.2012
Hmm, tak řekl bych, že s uvedením zdroje a tím, že se jedná o vlastní překreslení a ne jen pouhé printscreeny a to vše určené k nekomerečnímu využití by nemělo porušovat žádná práva. Asi jako když si na Youtube zveřejníš video, kde zpíváš písničku někoho jiného...

Ikonka uživatele Fafrin    [pošta]      4:34:21 27.12.2012
Hm, a jak je to v tomto případě s autorskými právy? Nejedná se snad o dílo odvozené?
Ne že bych byl nějakým zastánce autorských práv, nechápejte mě špatně, ale aby jsme se nedostali do problémů.

Ikonka uživatele Sccion    [pošta]      23:54:16 25.12.2012

Díky za schválení a elegantnější úpravu názvu. :)
Celý rok to rozhodně nebyl, pamatuji, že jsme se tehdy po nějakém měsíci dohodli, že ti to pošlu znovu, což jsem udělal až teď. ;)

Jinak snad jen doplním, že technikou je centropen a každý list se i v originále nachází na A4, takže ta verze je v podstatě v životní velikosti - jen nevím, jak by se to mohlo chovat při případném tisku, to jsem nezkoušel.

Sám zároveň nemohu říct, že bych je nějak využil, vytvořil jsem je v době, kdy má herní aktivita byla asi půl roku v nenávratnu, ale byl to typ obrazového materiálu, který jsem tu zatím neviděl a ani jsem ho sám nezkusil. A v neposlední řadě se mi také moc líbila předloha. :)


Ikonka uživatele Sniper    [pošta]      13:31:01 25.12.2012
Komentář autora: Jedná se o ručně překreslené obrazce ze hry Disciples II, které tam jsou součástí používané magie různých národů. K dispozici jsou dvě verze, velká, sestávající z pěti listů A4, a malá, kde jsou původní obrázky zmenšeny na velikost A5.

Komentář redaktora: Tak je to tady, po více jak roce. Doufám že mi Sccion odpustí, že se schvalování zaseklo pro moji nejistotu ohledně autorských práv, a ostatní za to, že již dávno nemohli toto dílko začít používat ve svých hrách.

K dílu nemám fakticky co vytknout, jedná se o jednoduchý a praktický doplněk jakékoliv hry, který umožní vizualizovat různé runové či magické nápisy - víc si v dané oblasti přát asi nelze.Aktuality

Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
11 přihlášených uživatelů.
uživatelů je na chatu.


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold

Novinky
Fórum ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál

Vygenerováno za 0.46105909347534 sekund.
© 2001-2007 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by Lightbringer.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.