www.Dracidoupe.cz
Fórum ¤  Ankety ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál ¤  Otázky a Odpovědi ¤  Vyhledávání ¤  Rekordy a statistiky
Chat
Moudrá sova
Dobrodružství
Hřbitov
Fórum
Články
Rozvoj DrD
Bestiář
Předměty
Kouzelník
Kouzelník
Alchymista
Alchymista
Válečník
Hraničář
Hraničář
Zloděj
Nová povolání
Nové rasy
Dovednosti
Downloady
Galerie
Fotogalerie
Linky
Seznamka
Inzerce

Zbraně 
Stáhnuto:49x
Formát:.pdf
Autor:Fafrin
Velikost:4237547 bytů
Popis:Tabulky zbraní doplňující dílo Nová tabulka zbraní (Rozvoj DrD) v tisknutelné verzi + generátor kombinací.
Přidáno:9:36:01 13.03.2011
Hlasovalo:9
Průměrné hodnocení:4.78

Hlasování

Hlasování u tohoto příspěvku bylo uzavřeno.

Vidět hlasování jednotlivých uživatelů mohou vidět pouze přihlášení uživatelé.

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-5 / 5
Ikonka uživatele Kamerask    [pošta]      20:54:45 19.03.2011
Výborné, určite veľmi využiteľné. Lepšie sa to vytlačí, ako pri celom príspevku.

5*

Your Kamerask

Ikonka uživatele Hygeras    [pošta]      8:37:50 17.03.2011
Je sice pravda, že ta tabulka není úplně přehledná, ale mně bohatě stačilo kouknout se na ten zbytek, který je opravdu výborný.

Ikonka uživatele Fafrin    [pošta]      23:16:32 16.03.2011
Vedro: Místo na vlastní zbraně by tam mělo být - prostě vložíš nový řádek do základní tabulky. Ale možná to nefunguje úplně perfektně. S 1500 zbraněmi jsem fakt nepočítal.
Není to prostě pěkný program, pravda.

Ikonka uživatele Vedro    [pošta]      23:00:52 16.03.2011
Dobrý den
Většinou ostatní nekritizuji, ty tabulky mi prijdou celkem povedene. Ano clovek si muze vybrat tu, ktera bude vyhovovat prave jemu, dokonce i obrazky se mi moc libily. Kdyz si clovek precte i doplnujici clanek je to jiste prinosne dilo. Ovsem pri vsi ucte ta excelova tabulka kombinaci je vice nez otresna. Od generatoru ocekavam ze bude mit nejaky vzhled a nejake ovladani. Take bych cekal ejake misto pro me vlastni zbrane, protoze jich nebyla vyuzita ani tretina. Napiklad v generatoru co pouziva pro DRD+ mam pres 1500 zbrani a stale pridavam nove. Proste je mi lito ze je to jen neprehledna staticka tabulka, ktera je uzivatelsky neprivetiva a zarputile nezmenitelna. Ostatni Tabulky krom te excelove se mi libily. Mam-li hodnotit tedy jen download (ne system, ten byl popsan v rozvoji DRD) musim dat nanejvyse 3.
Napsal Vedro

Ikonka uživatele Sniper    [pošta]      9:46:02 13.03.2011
Komentář autora
Tabulky zbraní vhodné doplňující dílo Nová tabulka zbraní (Rozvoj DrD) v tisknutelné verzi + generátor kombinací

Další informace: Jedná se doplněk k nedávno zveřejněnému dílu mne a scciona. Tabulky zbraní ve stylu DrD .pdf, tak aby se daly vytisknout a používat při hře či vložit do pravidel. K dispozici je malá, kompaktnější verze a velká s pro hru běžnou nedůležitými údaji (cena, doplňkové údaje pro šermíře) a velká s obrázky pro vložení do pravidel. Dále jsou připojeny .odt verze pro případnou úpravu podle svého gusta. (Autorem obrázků je sccion)
Poslední částí balíku je .xls tabulka o čtyřech listech, do které jsou všechny zbraně přepsané, včetně střelných. Do tabulky je jednoduchým vložením řádku možno přidat vlastní zbraně či opravit hodnoty stávajících a vše bude stále fungovat. V listu výpočet je pak možno zadávat libovolné kombinace a systém by měl vypočítat veškeré jejich hodnoty.

Redaktorská kritika
Asi ke každému z listů bych měl nějaké výhrady, jak je udělat lépe / předheldněji / univerzálněji (stejně jako formáte .odt, což už jsem jednou u Fafrinova díla zmiňoval).

Co však v celku chci nejlepším možným hodnocením ocenit je fakt, že dokumentů je čtenáři předloženo několik, takže si může vybrat nejvhodnější. A hlavně také že toto dílo je doplněk a důkaz pilné práce Fafrina a Scciona na svých výtvorech tak, aby byli pro nás všechny hráče DrD co nejpoužitelnější. Myslím že dalšího komentáře netřeba, stáhněte si balík dokumentů a najděte si něco, co podpoří vaší hru.

Omluva
V díle jsem dal omylem do Anotace svoji Kritiku, poslána žádost Almadovi o nápravu.Aktuality

Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo
--
4 přihlášených uživatelů.
uživatelů je na chatu.


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold

Novinky
Fórum ¤  Chat ¤  Moudrá sova ¤  Soutěž O Hlavu Zlatého Draka ¤  Co je to Dračí Doupě? ¤  Tvůrci a Redakce ¤  Uživatelé ¤  Dračí líheň ¤  Novinky ¤  Čekající díla ¤  Dračí manuál

Vygenerováno za 0.43657398223877 sekund.
© 2001-2007 Almad, James Timqui a Tomash, design © 2001 by Lightbringer.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.