www.Dracidoupe.cz


Jednorožec
Autor:Aramir
Přidáno: 21:21:16 19.12.2011
Hlasovalo: 10
Průměrné hodnocení: 4.8Hlasování

Hlasování u tohoto příspěvku bylo uzavřeno.

Vidět hlasování jednotlivých uživatelů mohou vidět pouze přihlášení uživatelé.

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
  [Předchozí]
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 11
Ikonka uživatele PinguCZ    [pošta] NEW     8:41:05 30.06.2016
Výborná zapletka.

Ikonka uživatele Tobi88    [pošta] NEW     14:40:40 04.03.2012
dost dobré dorbodružství my nemáme kiskárnu ale protože je to dobrédobrodružství tak jsem si ho stáhl na mobil a hned ho zahrál s partou docela se nám to povedlo odehrát a byl jsem spokojený tak dávám 5 hvězd

Ikonka uživatele Salmar    [pošta] NEW     16:34:49 21.02.2012
Pěkné, pěkné dobrodružství. Tu povídku jsem si napsal kdysi jen tak pro radost. Jsem rád, že Ti posloužila jako inspirace.

Ikonka uživatele Robin Hood    [pošta] reputace: 1
Salmar: +1
NEW     14:55:57 10.01.2012
Perfektní,rádi bysme si to doma zahráli,ale bohužel nemáme tiskárnu,takže smůla-zatím, až jí budem mít, tak to vytisknu.Moc se mi toto dobrodružství líbilo a vzhledem k tomu,že hraju s mamkou a sestrou,tak jim by se určitě líbilo taky.Hlavně proto,že se docela dost odehrává v přírodě a je tam hodně přírodních bytostí.

Ikonka uživatele Aramir    [pošta] NEW     15:19:40 03.01.2012
Plž: Možná je i varianta, kdy postavy chtějí zabránit cizí družině (družinám) v chycení jednorožce.

Moje družina se spokojila s řešením, že knížeti jednorožce chytí, aby jej příliš nerozhněvala odmítnutím úkolu a následně nenápadně jednorožce pustí zpět na svobodu.

Pochopitelně ale je třeba znát charaktery postav a podle toho dobrodružství upravit- Plž má pravdu, že řada družin jednorožce v životě chytat nepůjde...

Ikonka uživatele Aramir    [pošta] reputace: 1
Nathaka: +1
NEW     15:07:02 03.01.2012
Dobrodružství je hodně pohádkové. Když jsem ho sepisoval, tak jsem byl asi dost na obláčku. Při samotné hře jsem musel trošku přitvrdit a dát do toho trochu víc surové realističnosti.

Dobrodružství jsem odehrál se třemi hráči. Postavy na šestých úrovních: lupič, čaroděj, druid. Hráči se drželi hlavní příběhové linie a o vedlejší jen letmo zavadili. Dohrání hlavní linie zabralo cca 10 hodin.

První část dobrodružství byla o získávání informací. Tohle je poměrně obtížná pasáž pro Pj, kdy musí hráčům nenuceně předat velké množství informací. Téměř jsem hráčům nepodstrkával informace falešné, abych hru zbytečně nekomplikoval a neprotahoval. Hráči zjistili prakticky vše, co se zjistit dalo. Stačilo se jen ptát na správném místě a správným způsobem.

Některé scény z hraní, které mi utkvěly v paměti:

1) Postavy si začali nevědomky tropit žerty z Čarodějova vzhledu v jeho věži. Rázným způsobem s nimi zametl a družina tak přišla o možnost další spolupráce s touto CP.

2) Matce ztracených (utonulých) dětí Janíčka a Mařenky postavy odstranily vzpomínky na ně, aby ji zbavili bolesti a trápení z jejich ztráty.

3) Při závěrečné scéně, kdy se družina pokoušela osvobodit jednorožce z kníženích stájí, začalo působit prokletí: Ulhanému druidovi, který se pokoušel odlákat svojí výřečností stráže, začali z úst za každou lež vyskakovat žáby. Čaroděj přesměrovával veškerou magii na sebe, takže např. vyvolal Posla, který doručil zprávu jemu samotnému. A jeho snaha pomoci družině byla zmařena ve chvíli, kdy seslal kouzlo Zmatek, které začalo působit na něho samotného. A lupič, který se pokoušel neviditelný jednorožci sundat kouzelnou ohlávku, se k němu přilepil svými lepivými prsty.

4) Nepovedený hyperprostor lupiče do pokoje lovčího, kdy jeho ruka zůstala ve stěně. A následný zásah čarodějova havrana, který vyčaroval několik Pomocníčků, kteří ruku ze stěny vytesali.

5) Čarodějovo špásování s mořskou pannou v obludáriu za pozorování jednoho z bratří Grimmů, který vše zaznamenával do svého deníku.

6) Překvapivé zjištění družiny, že onen stříbrný chlapec, do kterého se Miriam zamilovala, byl pouhým výplodem její fantazie.

7) Pohodová ranní procházka druida do Měsíčního hvozdu bez dostatku informací o něm, která se změnila v několikadenní boj o přežití. A následná scéna setkání druida s jeho druhy, kteří se vydali ho hledat vedeni bludičkou, kterou jim na pomoc seslala Bylinkářka. Na pokraji vyčerpání toužil druid z celého srdce setkat se se svými druhy. Jaké bylo jeho překvapení, když se před ním z ničeho nic v potemnělém hvozdu objevilo malé světýlko a za ním jeho kumpáni.

Ikonka uživatele Plž    [pošta] NEW     9:40:24 02.01.2012
Jakékolov dobrodružství je spousta práce a ta když se povede tak se snad ani nedá hlasovat jinak než plným počtem hvězd.

Dobrodružství se pěkně čte obrázky ho pěkně doplňují (jen autorem obrázků asi není sám Aramir a možná by neškodil odkaz na zdroj.)

Mám rád pohádky a toto dobrodružství zavání od začátku do konce krásnou pohádkou.

K jednotlivým příběhům tak u některých je naprosto jesné odkud je jejich původ například obludárium je inspirování stejným obludáriem z pojádky Poslední jednorožec atd.

Hodnocení plný počet a snad ani nemůže být menší.

K možným radám:
Já osobně bych družinu do hodhohle dobrodružství tak jak je napsané je pro moji družinu nepoužitelné už jen proto že by nešli chytat jednorožce. Ale i na tohle dobrodružství myslí a nabízí možnost ho otočit a udělat jako nalezení knížecí dcery, která tou dobou bude u Pána vzpomínek.

Ikonka uživatele Nathaka    [pošta] NEW     16:01:33 20.12.2011
Almad see, Almad do. Už by to mělo být v pořádku. Chyba nebyla na vašem příjimači, nýbrž na straně serveru. Omlouváme se. :-)

Ikonka uživatele Aramir    [pošta] NEW     15:37:01 20.12.2011
Shadowmage- chyba v systému

Ikonka uživatele Shadowmage    [pošta] NEW     1:48:54 20.12.2011
Nechce se mi načíst to dobrodružství, chyba u mne?

  [Předchozí]


Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
5 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.7731728553772 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách