www.Dracidoupe.cz


Čarodějnické kejkle
Autor:romans
Přidáno: 8:08:44 17.09.2007
Hlasovalo: 10
Průměrné hodnocení: 5Hlasování

Hlasování u tohoto příspěvku bylo uzavřeno.

Vidět hlasování jednotlivých uživatelů mohou vidět pouze přihlášení uživatelé.

Diskuze

Pro přidání příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

příspěvků. Řadit podle .
Počet zobrazených příspěvků: 1-10 / 10
Ikonka uživatele Plž    [pošta] NEW     21:53:19 22.01.2008
Zážitky z her mohou být velmi zajímavé a docela bych si je i přečetl.

Ikonka uživatele Shelagh    [pošta] NEW     15:15:33 22.01.2008
Dobrodružství je dobré, velmi pěkně připravené. Použila jsem ho jako část dobrodružství, které jsme hráli tento víkend a myslím, že se to povedlo, hráči se bavili. Upravila jsem pár drobností (zejména v motivacích) a zasadila do našeho světa. Díky tomu, že dobrodružství je velmi univerzální, stálo mě to minimální námahu. A třeba se i dokopu napsat popis dobrodružství, kde bude vidět, jak to hrála naše družina...

Ikonka uživatele mikk    [pošta] NEW     16:33:24 04.10.2007
muj nazor na toto dobrodruzstvi uzral sice jiz drive, ale az nyni sem byl schopen navstivit tuto krcmu. S potesenim muzu rici, ze se nic nezmenilo - JE TO PROSTE DOBRE. Hororove vedeni hry zde neni temer zadny problem, v kombinaci s detektyvnim je to proste .. haaaah.. uz zase zacinam silet radosti. Jen tak dal!

Korbel sem jiz dopil, muj kun je netrpelivy, vydavam se tedy na cestu, rozhodne se zde vsak zastavim na kus reci pri Tvem dlasim vystoupeni.

Jeste jednou diky

Ikonka uživatele romans    [pošta] NEW     17:20:43 26.09.2007
Těmi chybami jsou myšleny různé takové nedotaženosti a nejasnosti. Třeba píšu a píšu, pak mě to přestane bavit, tak dělám něco jiného, a když znovu začnu psát, tak ne vždy pokračuji ve svých myšlenkách. A pak chudák čtenář. Nebo jen napíšu udělej to takhle a takhle a nedotáhnu to až do konce a podobně.

A co se týče publikování dalších dobrodružstvích, tak se toho určitě dočkáte, ale nevím kdy. Ty dobrodružství, která mám na stránkách, tady asi zveřejňovat nebudu, kdo si je chce přečíst, tak si může zajít na stránky (připomínám adresu http://www.budejovicti.wz.cz/  :) Ale píši další a až ho dokončím, dám ho sem.

Ikonka uživatele Plž    [pošta] NEW     7:51:44 26.09.2007
Docela by mě zajíaly ty chybky které si objevil. Né snad že by to změnilo hodnocení to rozhodne ne ale jen kvůli tomu abych zase viděl jiný pohled na věc a měl nad čím přemýšlet kam až dobrodružství vést.

Co se týče html tak záleží čistě na tobě vím že na stránkách máte všechna dobrodružtsví v pdf verzi takže jsem ho tak nechal. Pokud by jsi chtěl i html vezri tak to klidně předělám tedy pokud mi pošleše obrázky a text a kde všude to použiješ to už je tvoje věc tedy jestli jen de nebo i na vlastních stránkách.

PS: pokud nebudeš další dobrodružství dáat sem tak mě prosím aspoň napiš ať si ho mohu přečíst na vašich stránkách rád se zase inspiruji.

Ikonka uživatele romans    [pošta] reputace: 1
Plž: +1
NEW     18:11:45 21.09.2007
Děkuji za kladnou kritiku, velmi si jí vážím. Hodnocení předčilo všechna má očekávání, jelikož když jsem dobrodružství dokončil a chtěl ho dát na net, zjistil jsem několik chybek. V prvé řadě jsem si myslel, že bude těžké vůbec dobrodružství pochopit kvůli stylu, kterým je napsané. Mě to přišlo tak trochu zašmodrchané a pro neznalého nepochopitelné. Ale to se naštěstí nevyplnilo. A jak je vidět, tak i další chybky byly jen výplodem mé fantazie. A na závěr se omlouvám všem, které do očí bily gramatické chyby. Snažil jsem se je eliminovat, ale určitě se to stoprocentně nepodařilo.

Mě se zdá formát .pdf nejlepší pro publikování. Ale jestli byste chtěli, klidně to můžu do formátu .html převést. Stačí, když se někdo ozve a já to převedu.

Zrovna teď píšu další dobrodružství, i když se mi teď zdá, že se Čarodějnici rovnat nebude moci, ale uvidím. A vy budete moci posoudit sami. Psaní ale jde pomalu, protože kromě drd teď nastala škola, seminárky a sočka, ale až to bude, tak to bude. Další dobrodružství si můžete prohlídnout na http://www.budejovicti.wz.cz/ , kde se také dozvíte mnoho jiného.

Roman

Ikonka uživatele mikk    [pošta] reputace: 1
Plž: +1
NEW     19:22:36 18.09.2007
nekdo o pradzninych jezdi po krasach sveta, nekdo vydelava na deni chleb a nekdo travy vecery s muzou!.. panecku - hrat tohle je proste povinost! Pan Vedro ma pravdepodobne velkou konkurenci co do autoru, kteri u mne maji TOP1 ;) Moc pekne a myslim du na vase stranky, protoze pokud ma pan Plž pravdu, ceka me dlouha noc ]:->

s hranicarem souhlasim, také sem na to behem cetby myslel, ovladnuti sluzky a jeji nestandartni pohyb mne sice nenapadl, ale jakozto mozne odvraceni jeji smrti je to pecka :) panecku.. porad sem z toho prilis unesen, abych tu rekl vse, co se mi, jakozto reakce na toto dilo, v hlave zrodilo - dam vedet az to bude hotove;)

DEKUJI!, skladam poklonu, mistre

Ikonka uživatele Nekroskop    [pošta] NEW     13:11:44 17.09.2007
Moc hezké dobrodružsví, pěkně se to četlo a určitě ještě lépe se bude hrát :-)
Navíc ještě oceňuji, že dobrodružství otvírá družině další možné výpravy, které může zažít.

Ikonka uživatele Nathaka Warrior    [pošta] NEW     10:47:55 17.09.2007
Jediné slovo - propracované. Pro autora to byla nepochybně makačka, ale vyplatila se. Večer si to určitě vytisknu.

Ikonka uživatele Plž    [pošta] NEW     8:48:04 17.09.2007
Po mnoha staletích spánku je tu další dobrodružství. Vzhledem k tomu že jsem ho dostal ve formátu .pdf tak jsem byl nucen použít (Quicciho) metodu indexu s jednou větičkou. Pro tohle řešení jsem se rozhodl hlavně pro to že ten kdo bude dobrodružství hrát jej potřebuje především v tištěné formě. Možná že se s autorem domluvím na nějakém tom .html ale zatím je tato domluva ve hvězdách.

A teď k hodnocení. Otevřel jsem si dobrodružství podíval se na první stránku a věděl co dám za hodnocení aniž bych musel číst dál. Ne proto že bych už dobrodružství znal ale proto že na téhle stránce je dobrodružství mnohem více a jejich kvalita je značná. A ani po přečtení se moje hodnocení nezměnilo.

Jedná se o poměrně jednoduchou zápletku a to pomstu jedné čarodějnice doplněnou velmi krásným konfliktem ve vedení samotné vesnice. Na jedné straně paní hradu a na druhé otec Kondelík. Neobjevil jsem žádnou logickou chybu takže jen přidávám své nápady.

Celé dobrodružství může skončit už mnohem dříve díky hraničáři v družině protože stopování je mocná zbraň. Po požáru by mohlo být stopování v lese poměrně zajímavé a hlavně díky tomu že vesničané přece mají strach a do lesa moc nechodí. Druhou věcí je že na začátku se popisuje že ovládnutí lidé mají trošku trhané pohyby a pod a tedy je možné aby si družina všimla že se něco nekalého děje s Blankou. Což samo o sobě nese další zápletku aneb jak přesvědčit místní pasní že její služebná je pod vlivem čarodějnice ale žádná čarodějnice zde není. Únos je nejsnazší řešení ale co když očarovaná není? Potom by měla družina velký problém.

Další případné nápady už nechám na vás.Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
3 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.72989797592163 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách