www.Dracidoupe.cz


Aktuality


Vítejte na největším serveru o Dračím Doupěti. Najdete zde spoustu doplňků, článků či diskuzí k tématům. Pomocí menu "Skiny" si můžete změnit i vzhled tohoto webu, přesně podle Vašeho vkusu. Chcete-li využít všech funkcí tohoto webu, měli byste se zaregistrovat.

[Další]
[Předchozí]
23:36:07 10.10.2016

BOoK!conDámy a pánové,

blíží se čtvrtý ročník conu, který již nenese název Fantasy víkend v Knihovně, ale BOoK!con.

Dobříš, Hradec Králové, Plzeň, Mladá Boleslav, Třinec, Pardubice a Praha!

I letos se můžete těšit na spoustu besed, turnaje, Dračí Doupě (dále MGT, Dominion, Malacca, Carcassonne a mnoho dalších) a hlavně vymazlené cosplaye / převleky. To je vlastně tématem letošního ročníku.

Datum akce připadá na první víkend v listopadu 4.- 6.11.2016

Novinky budeme postupně přidávat na FB stránky. (naše vlastní jsou ve výstavbě, jen nám stávkují trpaslíci)

Každá knihovna má samozřejmě svůj program. Přece nemůžeme JiříhoWalkraProcházku roztrhat na devět kousků a mít ho všude.
Pro konkrétnější info k programu té Vaší knihovny sledujte jejich náš FB, jejich stránky, jejich událost tady na FB...

Pokud byste měli zájem nám jakkoliv pomoci* nebo se na cokoliv zeptat, prosím pište na email tomas.jedno5@email.cz nebo radhasak@gmail.com (předmět zprávy: BOoK!con, obsah: Huhahe). Můžete i volat na číslo 721112559.

A nebo se jednoduše zeptejte ve Vaší knihovně.

*Aktuálně by nejvíce pomohli zdatní PJové, kteří by byli ochotni přijet a odehrát v rámci conu nějaká dobrodružství

(vyvěšeno v reakci na žádost Tomáše "RozseKa" Pipoty)
UnknowN

2:34:01 01.06.2016

Gamecon 2016


Drahé doupařky, drazí doupaři, rok se s rokem sešel, a to znamená, že se blíží další Gamecon. Tu máte takou malou poznámku od jeho organizátorů:


Ahoj,


Rádi bychom vás pozvali na největší festival nepočítačových her Gamecon, který proběhne 21. - 24. 7.2016 v Pardubicích. Těšit se můžete na spoustu programu pro aktivní lidi: různé RPG včetně mistrovství republiky v Dračím Doupěti, larpy, volné i turnajové hraní deskovek, nejrůznější akční hry, improshow, koncert a mnoho dalšího! Přihlašování právě probíhá na www.gamecon.cz, tak neváhejte a doražte!

UnknowN

0:14:55 10.01.2016

Co má společného Yetti, Hradec Králové a Dračí doupě?Ahoj,

Budeme pořádat přednášku na téma dračí doupě v Hradci Králové a naším cílem je dát dohromady co nejvíc fantazáků, poznat nové lidi a celkově dát o sobě ve městě vědět, že u nás máme hry na hrdiny rádi a dá se tady hrát. :-)

Zde přikládám odkaz na FB událost. https://www.facebook.com/events/1673513069600772/

Vstupné není, na akci neplánujeme vydělat, ale prostě se seznámit.

Díky,

s přáním pěkného dne,

Jan "Yetti" Arbter
UnknowN

18:08:58 24.12.2015

Šťastný Nový Rok 2016 Vám přeje DraciDoupe.cz

UnknowN

19:48:15 29.10.2015

Prosím pozor, věnujte pozornost tomuto nevyžádanému hlášení: V Olomouci se chystá následující akce:

Kahla (dračí doupě) 2015

Rozklad panství Aurigského

čtvrtý ročník

fanatasy multikampaně plné spletitých příběhů a nebezpečných tajemství
6. - 8. 11. 2015 v Olomouci


Akci pořádají Faf (pravidla) & Mehu (Příběh) & Sedli & Dan & Zuzka & Zob & Kew(support)
Organizátorem akce je Vojtěch Pikal, nar. 19.2.1987, bytem Denisova 15, Olomouc.

Odkaz na akci na Facebooku (aktuality, diskuse):https://www.facebook.com/events/481481585350403/

Bližší podrobnosti na stránce:http://kahla.cz/kdrd2015/kdrd2015.php

ROZPAD PANSTVÍ AURIGSKÉHO

Nejdříve o tom věděli gnómové. Proč? Protože gnómové zde vědí vše jako první. Obyvatelé Aurigu se to od nich mohli dozvědět u korbele piva, nebo zašeptané někde v uličce na trhu. Zanedlouho se zpráva nesla od ucha k uchu. Pak se stala veřejným tajemstvím. Všichni o ní věděli a všichni o ní šeptem mluvili, ale nikdo se neodvážil zeptat, jak to vlastně je. A koho by se taky ptal? Nakonec odpověděl sám aurigský král. Nepřímo, samozřejmě, ale dobrý lid starého města stejně věděl, co se děje.

Krize, která se prohnala celým kontinentem a zničila města a říše konečně zaklepala na brány Aurigu. Severní provincie se ztrácejí. Něco se děje. Místokrál Královského města Hennývn zaslal předepsaný tribut, tak jak bylo napsáno před staletími, ale jeho poslové prošli městem bez zastavení, vešli do trůnního sálu, položili tribut před krále a beze slova či úklony odešli. Smytí této urážky krví zabránil jen šok a nejistota vládce. Zpravodajové pochybili. Něco se děje a nikdo v Aurigu neví, co. Nejistotu nelze smýt krví. Co když má urážka hlubší kořeny? Aurigský král byl natolik moudrý, aby si zachoval chladnou hlavu. Nenechal posly pronásledovat. Nenechal je zbičovat a popravit. Rozhodl se jinak.

Do Hennývnu byli posláni vyslanci. Odešli, ale už se nevrátili. Králův synovec, stojící v čele mise zmizel. A to je vše, co bylo známo. Stáli za tím lapkové, čas od času sužující cesty ke vzdálenému Nývnu? Nebo snad mise zabloudila v bažinách, které pohltili celá vojska? Každé dítě Aurigu přeci zná příběh o králi Drukkelovi, který ztratil deset tisíc mužů, když se snažil dobýt Svobodné město Hennývn a podřídit jej své moci. Bažiny, mokřady, jeskyně a hluboké tůně pohltili mnohé. Před tisíciletími pohltili i prastaré trpasličí město Nyvehnheim, u jehož ruin vznikla nejdříve osada a pak i město. Ale proč by se Aurig vůbec obtěžoval a zajímal o takovou chladnou, vzdálenou výspu civilizace?

Nyvehnheim byl postaven na nalezištích těch nejlepších drahokamů a Hennývn se stal jeho hrdým dědicem. Směska měšťanů, lůzy a dobrodruhů, která v hlavním městě severu žije, za celá tisíciletí vybudovala složité stroje, schopné vytěžit z nekonečně hlubokých bažin celé poklady. Ty se noří do chladných hlubin z umělých ostrovů, plovoucích po mokřadech a nesoucích celé městské čtvrtě. Proto se aurigský vládce zajímá. Jde o peníze. Vždy jde ostatně o peníze.

Ačkoliv zmizel synovec a diplomatická mise, aurigský král se stále neodhodlal k vyslání vojska. Kdo ví, kde skončili diplomaté a kdo ví, co se děje na severu. V Aurigu nikdo a proto přichází řada na misi tajnou. O té zase první věděli gnómové.

V hospodách u korbele šeptali, že král snad shání nějaké lidi, kteří by odjeli do Nývnu a zjistili, co se děje. Kde je synovec? A kde je úcta? A proč místokrál poslal pouze poklady a ani jediné slovo? Otázek je mnoho a odpovědí zcela jistě také. Hennývn je obrovské, rozlehlé město mnoha tváří a král chce prý vědět vše a hledá všechny. Dobrodruhy, šlechtice i špinavce, kteří by byli ochotni odjet tajně na sever a přinést zprávy a novinky. A popřípadě, bude-li to nutné, i několik hlav. Platí prý, říkali gnómové, za vykonané služby. Jde totiž, jako vždy, o peníze. Proč by měl platit předem někomu, kdo se možná nevrátí?

UnknowN

[Další]
[Předchozí]
Soutěže
O Hlavu Zlatého Draka


News
Aktuality
Novinky
Bugfix


Vzhled
Family Silver
Historic
Simple Ancient Dark
Simple Ancient Light
Simple Evolved Dark
Simple Evolved Light
Timmothy Gold


Komunikace
0 přihlášených uživatelů
 
Chat (0 online)
Moudrá Sova
Fórum
Ankety


Control
Registrace
Nick:
Heslo:
 
Zapomněl jsem heslo


Doupě jinde
Na PragoConu
last.fm
Facebook

Vygenerováno za 0.0016129016876221 sekund.
© 2002 - 2009 Almad a James Timqui, design © 2002 by Almad.
DrD, Dračí doupě a Altar jsou ochranné známky společnosti ALTAR
Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována, publikována ani jinak
využita bez svolení Redakce serveru DraciDoupe.cz nebo svolení autorů jednotlivých příspěvků.
Novinky je možné sledovat pomocí RSS kanálu. Toto je verze 1.
Verze 2 je v přípravě a vývoj můžete sledovat na informačních stránkách