Dračí Doupě [ http://www.dracidoupe.cz ]
Rubrika: Dovednosti
  
  

Hraní DrD

Autor:Zdenál
Počet hvězdiček: 2
Vlastnost: Charisma
Obtížnost: Těžká
Ověřování: Na počátku dobrodružství
Totální úspěch:

Postava získala za dobrodružství dvojnásobek PJ-jem plánovaných zkušenností a odměn (pokladů, kouzelných předmětů), neutrpěla žádná dlouhodobá zranění.

Podařilo se jí splnit všechny cíle, i vedlejší, na všechny CP udělala dobrý dojem a šplhla si u nich, což se projeví přiměřeným bonusem na tuto dovednost v dobrodružstvích kde budou tyto CP opět defilovat.

-----------------------

Úspěch:

Postava získala PJ-jem plánované zkušennosti, dosáhla potřebných cílů, odměn etc. Prostě mise se povedla, můžem být spokojení i když by to šlo i líp. Zraněna byla, ale nic co by ovlivnilo další hry.

-----------------------

Neúspěch:

Postava získala jen 2k10 %hod PJ-jem plánovaných zkušenností. Hlavního cíle nedosáhla, zhoršil se její vstah s CP vyskytujícími se ve hře, postih do dobrodružství kde tyto CP budou. Při dobrodružství je vážně zraněna a pro dlouhodobé následky se toho dalšího nemůže účastnit. Může chytit démona posedlosti, utrpět trvalé postižení nějaké vlastnosti, stratit úroveň. Záleží na charakteru dobrodružství.

-----------------------

Fatální neúspěch:

Postava při dobrodružství zemřela. Zde odkazuji na dovednost "Hrdinská smrt", zdali to byl aspoň nějaký úspěch v tom průseru co předvedla.

-----------------------

Popis:

Využití je u hráčů které nebaví hrát nebo nemohou. Za postavu hraje PJ s ohledem na výsledek hodu. Pokud hráč za postavu hraje, PJ přispůsobuje situace výsledku hodu. Toto je vhodné zvláťě u slabších hráčů.

Jak vidno, rozdílné výsledky u jednotlivých hráčů mohou zapříčinit že ke konci dobrodružství dojdou jen někteří.

Obtížnost jsem vybral těžkou, ale je možné to přizpůsobit náročnosti PJ. I vlastnost Charisma, je spíše pro RP hry. U těch Intelektuálnějších bych PJ doporučil Int, u hororových odolnost, u HaS her sílu. U her zaměřenejch na skryté prolézání obratnost.

Přidáno: 2011-07-29 20:09:07